Smartfon mi note 10: telefon komórkowy z klasą

Mi Note 10 to nowy dodatek do serii smartfonów Note od czołowego chińskiego giganta technologicznego Xiaomi. Urządzenie jest następcą wycofanego Mi Note 10.0 i kosztuje więcej niż jego poprzednik. Note 10 posiada potężny procesor Qualcomm Snapdragon 855, 128 GB pamięci wewnętrznej, innowacyjny rysik i wyświetlacz, czujnik podczerwieni do rozpoznawania twarzy. Aparat, a wszystko to w przystępnej cenie. Jednak kilka wad sprawia, że nie jest on idealny dla niektórych konsumentów.

Różne serie telefonów mi

Istnieje również kilka wariantów serii Note, w tym Galaxy Note, Galaxy Note 8 i Galaxy Note 10.1. Zasadniczo, jeśli istnieje urządzenie Note, które chcesz, możesz być pewien, że będzie jego wersja, niezależnie od tego, kiedy została wydana. Mi Note 10 jest zasadniczo mniejszą wersją Galaxy S10+, z prawie wszystkimi funkcjami S10+, ale w bardziej przystępnej cenie. Dla przykładu oba posiadają 6,53-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 × 3120 i proporcjach 18:9, a także dwa obiektywy aparatów z tyłu i cztery z przodu. Oba urządzenia posiadają również Bluetooth 5.0, 256 GB pamięci wewnętrznej, cztery pary gigabitowych portów LAN oraz Wi-Fi  z obsługą MIMO. Ponadto podobnie jak S10+, Mi Note 10 posiada cztery zewnętrzne anteny, aby poprawić zarządzanie łącznością bezprzewodową z chińskimi i indyjskimi operatorami.

Wydajny telefon i smartfon

Co nie jest zaskakujące, Mi Note 10 ma lepsze specyfikacje niż konkurencyjne smartfony w tym samym przedziale cenowym: model S10+ Max ma tylko 12-megapikselowy tylny i 16-megapikselowy przedni obiektyw, podczas gdy jego wersja Plus ma 12-megapikselowy tył i 2 kamery z zaledwie 8 megapikselami. W obu modelach nie ma też rysika ani kamery na podczerwień jak w droższych modelach.

Xiaomi to w świetle chińskiego prawa są uznawane za odrębne marki

Drugi ekran Note 10 jest nie tylko innowacyjny, ale także przydatny do wielozadaniowości i przeglądania dodatkowych informacji bez otwierania innych aplikacji. Rysik jest nie tylko estetyczny, ale także pozwala użytkownikom pisać bezpośrednio na ekranie telefonu za pomocą cienkiego pióra z atramentem, rysikiem pojemnościowym. Dzięki temu wymiana tekstu i obrazów bezpośrednio na wyświetlaczu telefonu komórkowego jest znacznie łatwiejsza niż przy użyciu palca lub myszy. Kamera na podczerwień pod rysikiem może być również używana do odblokowania telefonu za pomocą rozpoznawania twarzy bez konieczności podnoszenia telefonu lub zbliżania go do twarzy, aby zminimalizować wibracje spowodowane ruchem, Mi Note 10 oferuje doskonałe specyfikacje i funkcje w przystępnej cenie w porównaniu z konkurentami w swojej klasie.